Služby
co umíme

Marketingové strategie

Cesta k vítězství!

Někdy je to třeba vzít celé od píky a za tyhle výzvy jsme tuze rádi. Strategii si necucáme z prstu. Vždy se opíráme o data z výzkumů a analýzy. Nově za sebou máme silný analytický tým a mediální plánovače, takže vaše strategie bude neprůstřelná!

Kreativa a grafické práce

Kreativa a grafické práce
Nápady, styl, efekt

Náš grafický tým je fakt parádně seskládaný, proto se v této oblasti cítíme silní v kramflecích. Každý z našich grafiků má svůj osobitý styl, a tak jsme schopni klientovi nabídnout spolupráci, kde kápneme do noty jeho představám. Kromě klasické grafiky máme ve svých řadách i výbornou kreslířku Beu. Takže co není v bance je v Bei rukou.

Socialní sítě

Socialní sítě
Tam kde je potenciál

Na sockách jsme vyrostli a chceme růst dál, dokud ve strategiích a doporučeném mediamixu budou dávat smysl. Prim u nás hraje Facebook a Instagram, ale cizí nám není ani Pinterest, LinkedIn či Tik Tok. Zkrátka sociální sítě rozhazujeme tam, kde je potenciál úspěšného lovu.

Public relations

Public Relations
Mluvíme pro klienta a za klienta

Public Relations, neboli PR? To je jako být nejlepším kamarádem značky! Naše role? Mluvíme pro klienta a za klienta, jako bychom byli jejich osobní megafon. Vydáváme tiskovky, organizujeme cool akce a řešíme vše na sociálních médiích. V podstatě jsme značkoví hlasatelé, kteří se starají o to, aby všichni měli o klientovi co nejlepší mínění. A samozřejmě, nezapomínáme ani na to, co si lidi opravdu myslí. Takže kromě toho, že mluvíme, také umíme poslouchat!

Foto

Foto
Není foto jako foto

Autentický obsah je vždy zlatý důl, ale ne každý klient má vlastní fotky k dispozici. Proto, pokud si to situace žádá a budget dovolí, tak rádi fotíme imagové či produktové fotografie. Vždy si k tomu vezmeme toho nejpovolanějšího na daný brand z našeho portfolia skvělých fotografů.

Video

Video
Spot, inzerát, film

Ne všechny spoty musí stát cihlu zlata. Dokážeme rozhýbat vaše produkty a služby pomocí jednoduchých i složitějších animací. Umíme si vypomoct videobankou, ale za zády máme i velkou produkci, která má zkušenosti s videoformáty všech typů od reklamy po celovečerní film.

PLAY on YOUTUBE

Event marketing

Event marketing
Pro 10 až 16.000 lidí

Večírky, tiskové konference, speciální projekt k významným výročím či roadshow po celé České republice. Odbavíme akce pro 10 lidí, ale i koncerty pro 16 tisíc lidí. Naší produkční obvykle všude uvidíte jako rozmazanou šmouhu. Staré pořekadlo praví, že akční produkční je základ úspěchu. To se ví.

PLAY on YOUTUBE

Věrnostní programy

Věrnostní programy
Zaujmout a udržet

Rádi budujeme komunitu, která je nám pak věrná a my jí. Baví nás věrnostní programy posouvat dál, abychom drželi komunitu stále v pozoru a program neusnul. Je to výzva, která se nám ale již nějaký ten pátek daří. Někdy je zkrátka třeba se umět pochválit. 

Weby a webová analytika

Weby a webová analytika
Rozumíme uživatelům a pomáháme klientům

Analytika návštěvnosti webu, UX a UI, monetizace webu, modelace stránek, strategie, … 

Našim klukům webařům, když mluví o práci zbytek týmu obvykle moc nerozumí, ale důležité je, že oni rozumí webům, weby obvykle rozumí jim a fungují dle představ a klienti jsou s touhle bandou vždy spokojení.

Politický marketing

Politický marketing
Zkušenosti, které umíme zužitkovat

Do politiky se nehrneme a kandidovat nikdo z nás nebude, ale zkušenosti s politickým marketingem máme za sebou a věříme, že nám tato „marketingová škola“ přinesla zkušenosti, které se dají zužitkovat nejen v dalších volbách.

pište, volejte, stavte se

Maximálně 5 souborů.
Limit 20 MB.
Povolené typy: pdf, doc, docx, ppt, pptx.